21 lutego 2015 roku rozegrano w Głownie już po raz IX Turniej Halowej Piłki Nożnej Strażaków Powiatu Brzezińskiego. W turnieju udział wzięło 8 drużyn (6 reprezentacji OSP i 2 drużyny z KP PSP w Brzezinach).

W tym roku turniej stał na wyjątkowo wysokim poziomie. Nic w tym dziwnego skoro składy poszczególnych drużyn naszpikowane były znanymi zawodnikami z okręgu łódzkiego.

W turnieju grali między innymi: Michał Marciniak z Gatty Zduńska Wola, Radosław Filipiński, Mikołaj Koszelski, Mateusz Koszelski, Ernest Kotlarek i Krzysztof Supera z Jutrzenki Drzewce czy Sebastian Pałygiewicz, Dariusz Meszka, Jarosław Bartyzel, Tomasz Michalski, Karol Sawicki z Olimpii Jeżów.

W tym roku rewanż za poprzedni turniej wzięła OSP Lubowidza wygrywając w finale po zaciekłej walce z pierwszą reprezentacją KP PSP w Brzezinach. OSP Lubowidza otrzymała za zwycięstwo puchar księdza kapelana Władysława Moczarskiego, będą także reprezentować powiat brzeziński w mistrzostwach województwa łódzkiego Ochotniczych Straży Pożarnych.

Skład „srebrnej” drużyny: Damian Mospinek – Radosław Filipiński, Krzysztof Supera, Michał Marciniak, Krzysztof Trzewikowski, Sebastian Pałygiewicz i Paweł Łęczycki.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1. OSP Lubowidza

2. KP PSP Brzeziny I

3. OSP Kołacinek

4. OSP Wola Cyrusowa

 

5. OSP Jeżów

6. KP PSP Brzeziny II

7. OSP Ząbki

8. OSP Dmosin

 

Wyróżnienia indywidualne:

Najlepszy strzelec: Michał Marciniak (KP PSP Brzeziny) – 8 bramek

Najlepszy bramkarz: Ernest Kotlarek (OSP Lubowidza)

Najlepszy piłkarz: Dawid Ślązak (OSP Lubowidza)