31 stycznia 2017 roku w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brzezinach odbyła się uroczystość pożegnania komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Brzezinach st. bryg. Jarosława Tomaszewskiego ze służbą. Akt odwołania z dniem 31 stycznia 2017 r. ze stanowiska komendanta powiatowego PSP w Brzezinach podpisany przez łódzkiego komendanta wojewódzkiego PSP w Łodzi st. bryg. Jarosława Wlazłowskiego wręczył st. bryg. Jarosławowi Tomaszewskiemu zastępca łódzkiego komendanta wojewódzkiego PSP w Łodzi bryg. Grzegorz Janowski.

W uroczystym apelu udział wzięli przedstawiciele władz powiatowych, miasta i gmin z terenu powiatu brzezińskiego, prezes i członkowie Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP, druhowie reprezentujący Zarządy Oddziałów Gminnych Związku OSP RP, przedstawiciele służb mundurowych i instytucji współpracujących, koleżanki i koledzy z Komendy Wojewódzkiej PSP w Łodzi, emeryci, a także funkcjonariusze i pracownicy komendy.

bryg. mgr inż. Jarosław Tomaszewski w szeregach Państwowej Straży Pożarnej pełnił służbę przez 31 lat, natomiast na stanowisko komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Brzezinach został powołany z dniem 1 kwietnia 2011 roku.

Dziękujemy Panie Komendancie za współpracę i wspieranie nas w codziennych obowiązkach służbowych, życzymy dużo zdrowia i czerpania jak najwięcej z życia na emeryturze. Mamy nadzieję, że będzie Pan częstym gościem w progach brzezińskiej komendy.

 

Opracowanie i zdjęcia: Barbara Zdziarska KP PSP w Brzezinach