15 marca 2014 roku rozegrano w Głownie już po raz VIII Turniej Halowej Piłki Nożnej Strażaków Powiatu Brzezińskiego. W turnieju udział wzięło 10 drużyn (8 reprezentacji OSP i 2 drużyny z KP PSP w Brzezinach).

 

W tym roku turniej stał na wyjątkowo wysokim poziomie. Nic w tym dziwnego skoro składy poszczególnych drużyn naszpikowane były znanymi zawodnikami z okręgu łódzkiego.

 

W turnieju grali między innymi: Michał Marciniak z Gatty Zduńska Wola, Damian Knera i Robert Szubert ze Startu Brzeziny, Radosław Filipiński, Mikołaj Koszelski, Mateusz Koszelski, Ernest Kotlarek i Krzysztof Supera z Jutrzenki Drzewce czy Sebastian Pałygiewicz, Dariusz Meszka i Mikołaj Strzyżewski z Olimpii Jeżów.

 

Już po raz czwarty najlepszą drużyną powiatu brzezińskiego zostali strażacy z KP PSP w Brzezinach, którzy otrzymali za zwycięstwo puchar księdza kapelana Władysława Moczarskiego.

 

Skład zwycięskiej drużyny: Damian Mospinek – Radosław Filipiński, Krzysztof Supera, Michał Marciniak, Krzysztof Trzewikowski, Mariusz Kaczmarski, Sebastian Pałygiewicz i Paweł Łęczycki.

 

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1. KP PSP BRZEZINY

2. OSP LUBOWIDZA

3. OSP KOŁACINEK

4. OSP DMOSIN

5. OSP WOLA CYRUSOWA

6. OSP JEŻÓW

7. OSP KRASZEW

8. OSP PRZYBYSZYCE

9. KP PSP BRZEZINY II

10. OSP SYBERIA

 

Wyróżnienia indywidualne:

Najlepszy strzelec: Krzysztof Trzewikowski (KP PSP Brzeziny) – 10 bramek

Najlepszy bramkarz: Krzysztof Bogdan (OSP Kołacinek)

Najlepszy piłkarz: Mateusz Koszelski (OSP Lubowidza)