W dniu 8 czerwca PSK w Brzezinach zostało powiadomione o wholesale jerseys wypadku drogowym w miejscowości Rogów. W chwili dojazdu zastępów cheap jerseys z JRG Brzeziny do miejsca zdarzenia cztery Makes uszkodzone pojazdy marki: Skoda Octavia, Ford Focus, Daewoo Tico, Skoda Octavia, znajdowały się na pasie Drogi Krajowej nr 72. Wraz z zastępami z JRG Brzeziny na miejsce zdarzenia przybył Zespół Ratownictwa Medycznego.
We wnętrzu zdeformowanego pojazdu marki Daewoo Tico pozostawały trzy poszkodowane osoby.
Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca cheap jerseys China zdarzenia oraz podaniu prądu piany ciężkiej na rozlane paliwo w celu zabezpieczenia miejsca zdarzenia. Ratownicy przy użyciu narzędzi hydraulicznych wykonali dostęp do osób poszkodowanych znajdujących się w zdeformowanym aucie i na prośbę obecnego na miejscu zdarzenia lekarza ZRM, wydobyli poszkodowanych z pojazdu przekazując ich ZRM.
Osoby poruszające się pozostałymi pojazdami opuściły je o własnych siłach przed przybyciem zastępów straży pożarnej.
Dalsze działania polegały na odłączeniu w uszkodzonych samochodach klem akumulatorów oraz rozpoczęciu wahadłowego kierowania ruchem na częściowo zablokowanej Drodze Krajowej nr 72.
Po zakończeniu czynności dochodzeniowo – śledczych, prowadzonych przez obecnych na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy KPP w Brzezinach oraz Prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Brzezinach, ratownicy Moon usunęli z jezdni pozostałości powypadkowe.
W wyniku wypadku dwie osoby poniosły śmierć a wholesale mlb jerseys dwie inne odniosły lekkie obrażenia.

W działaniach ratowniczych brały udział dwa zastępy z JRG Brzeziny oraz dwa zastępy z OSP Rogów.