W dniu 12 marca 2016 roku już po raz dziesiąty rozegrano Turniej Halowej Piłki Nożnej Strażaków Powiatu Brzezińskiego, w którym wzięło udział 8 drużyn reprezentujących Ochotnicze Straże Pożarne z terenu powiatu oraz reprezentacja Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brzezinach.  Turniej po raz pierwszy rozegrany został na terenie powiatu brzezińskiego w nowej hali sportowej w Jeżowie.

Organizatorem turnieju była Komenda Powiatowa PSP w Brzezinach, Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Brzezinach oraz Kapelan Powiatowy Strażaków ksiądz Władysław Moczarski.

Cel jaki przyświecał turniejowi to integracja braci strażackiej, popularyzacja sportu wśród strażaków, wyłonienie najlepszej drużyny strażackiej powiatu brzezińskiego, a przede wszystkim czerpanie radości z uprawiania tej pięknej dyscypliny sportowej jaką jest piłka nożna.

W turnieju zwyciężyła i otrzymała puchar ufundowany przez Kapelana Powiatowego Strażaków księdza Władysława Moczarskiego Komenda Powiatowa PSP w Brzezinach.

Drugie miejsce i puchar Prezesa Oddziału Powiatowego ZOSP druha Krzysztofa Czułno wywalczyli strażacy z Ząbek, a trzecie miejsce i puchar Komendanta Powiatowego PSP w Brzezinach st. bryg. Jarosława Tomaszewskiego otrzymali strażacy z Woli Cyrusowej.

Statuetkę ufundowaną przez Dowódcę JRG w Brzezinach mł. bryg. Krzysztofa Superę dla najlepszego strzelca turnieju otrzymał Piotr Milczarek z OSP Wola Cyrusowa  zdobywca 9 bramek.

Statuetkę ufundowaną przez Zastępcę Komendanta Powiatowego PSP w Brzezinach bryg. Dariusza Guzka dla najlepszego bramkarza turnieju otrzymał Łukasz Bednarek z OSP Ząbki.

Natomiast statuetkę ufundowaną przez Starostę Brzezińskiego Edmunda Koteckiego dla najlepszego piłkarza turnieju odebrał Radosław Filipiński z KP PSP Brzeziny.